Spolupráce s Myplans ti změní život

Podnikání
Láká tě podnikání? V Myplans ti poskytneme potřebné zázemí, které je pro začátek velmi důležité. Budeme nad tebou držet ochranná křídla a v případě potřeby se na nás budeš moct kdykoliv obrátit.
více informacíméně informací
Přivýdělek
Chceš si přivydělat a být zároveň finančně nezávislý? Nabízíme ti šanci vybudovat si vlastní finanční svobodu s minimálními vstupními investicemi. Kontaktuj nás ještě dnes.
více informacíméně informací
Kariéra
Máme transparentní kariérní plán a je jen na tobě, jak moc rozvineš svůj potenciál. S námi máš kariérní postup zaručen. Stačí zavolat a domluvit si nezávaznou schůzku.
více informacíméně informací
Smysluplná práce
Nebaví tě práce, kterou právě děláš? Neztrácej čas se zaměstnáním, které pro tebe není smysluplné. Stačí jen chtít nastartovat změnu.
více informacíméně informací
Peníze
Peníze jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Nové bydlení, automobil či financování rodinného života něco stojí. Dopracuj se s námi ke kýžené finanční nezávislosti.
více informacíméně informací
Změna / Šance
Život je příliš krátký na to, abys dělal/a něco, co tě nenaplňuje. Pokud nejsi spokojený/á, je nejvyšší čas vzít život do vlastních rukou. Nikdo jiný za tebe tento krok neudělá. Kontaktuj nás ještě dnes.
více informacíméně informací
Časová flexibilita
Další výhodou práce ve strukturální firmě je časová flexibilita. Plánuj si čas podle svých potřeb a uvážení. Buď svým vlastním pánem, který si sám rozhoduje o svém životě.
více informacíméně informací
Možnost snít
Chceš být svým vlastním šéfem a užívat si finanční nezávislosti? Pomůžeme ti pracovat na tvých životních cílech a snech. Zavolej nám.
více informacíméně informací
Úspěch
Pracuj na sobě a buď každým dnem úspěšnější. Díky Myplans budeš pracovat v prestižním oboru. Měj náskok před řadovými zaměstnanci nebo běžnými OSVČ.
více informacíméně informací
Růst
Díky Myplans budeš mít vždy po ruce mentora, který ti bude nápomocný v osobním i profesním životě. Nejsme konkurence, jsme tým!
více informacíméně informací
Seberealizace
Vytváříme prostředí, ve kterém můžeš rozvíjet svůj potenciál. Ukážeme ti, jaké máš možnosti profesního rozvoje včetně funkčního a ověřeného systému práce.
více informacíméně informací
Vzdělání
Máme propracovanou vzdělávací akademii, která tě krok za krokem provede kariérním plánem. Díky naší škole podnikání dosáhneš kýžených výsledků rychleji.
více informacíméně informací

Pomůžeme ti splnit si vlastní cíle a sny

Nebuď jako ostatní a nečekej na „vhodnou chvíli“. Začni si plnit svůj sen už teď!

Poskytneme ti kompletní vzdělání

Začít podnikat není vždy procházka růžovou zahradou, ale s námi být může! Pomůžeme ti postavit se na vlastní nohy. U nás na tebe čeká komplexní vzdělávání, aktivity v týmu a mnohem více. Moc rádi tě vezmeme pod naše křídla a pomůžeme ti s rozjezdem podnikání a osobním rozvojem.

Stačí jen chtít…

Máš zájem se dozvědět více a zkusit své štěstí? Kontaktuj nás a domluv si s námi nezávaznou schůzku. Setkáme se u dobré kávy a popovídáme si o náplni práce, tvých zkušenostech a životních cílech. Zároveň probereme tvou aktuální finanční situaci. Nastartuj změnu ve svém životě již dnes. Buď nezávislý a urči si krok svého dalšího působení.

Proč pracovat ve strukturální firmě?

Zaprvé, pronikneš do fungujícího systému práce. Zadruhé, u nás na to nikdy nebudeš sám – vždy budeš mít po ruce mentory a kolegy s dlouholetou praxí. A především, vybuduješ si pasivní příjem, který nemá strop. U nás neexistuje finanční omezení ani tabulkové limity. Přidej se k nám a pronikni během 5 týdnů do tajů podnikání a osobního rozvoje.

Úvodní schůzka
Na schůzce u dobré kávy si popovídáme o tvých životních zkušenostech, životních cílech i o tvé aktuální finanční situaci.
Zaškolení
Na druhé schůzce ti navrhneme řešení tvé situace. Pomůžeme ti najít vhodný produkt i finanční instituci. Je nám jasné, že žádný učený z nebe nespadl. Díky našemu kurzu získáš potřebné vzdělání.
Plň si své sny
Tím to ale nekončí. Po konci kurzu se nám můžeš připojit a stát se tak součástí silného týmu. Rozhodnutí je jen na tobě. Jdeš do toho s námi?

Kariéra u nás!

Plňte si své sny spolu s námi a začněte kariéru v MyPlans.

Proč začít podnikat právě teď?

Chceš se postavit na vlastní nohy? Skvěle!

Naše strukturální firma ti poskytne potřebné zázemí pro začátky bez vstupních investic. Moc rádi tě vezmeme pod naše křídla a pomůžeme ti s rozjezdem podnikání a osobním rozvojem. Přidej se k nám a pronikni během 5 týdnů do tajů podnikání a osobního rozvoje. Čeká tě komplexní vzdělávání i aktivity ve skvělém týmu.

Stačí udělat první krok, zvednout telefon a domluvit si s námi schůzku. Společně se setkáme u dobré kávy a popovídáme si o tvé aktuální osobní i finanční situaci,  tvých životních zkušenostech i cílech, kterých bys chtěl v životě dosáhnout. 

Pomáháme lidem růst od roku 1996

V Myplans pomáháme lidem podnikatelsky růst již od roku 1996. Vytváříme prostředí, ve kterém můžeš rozvíjet svůj potenciál. Ukážeme ti, jaké máš možnosti profesního rozvoje a představíme ti naše know-how – funkční a ověřený systém práce, který funguje!

Hledáš přivýdělek, nebo chceš jen udělat změnu?

V Myplans jsme tu pro tebe, ať už hledáš přivýdělek, změnu, chceš nastartovat vlastní podnikání, nebo je tvým snem mít stabilní a smysluplnou kariéru, která tě bude naplňovat a díky níž budeš také finančně nezávislý. Vykroč z davu pracujících lidí, kteří prosedí půl dne v kanceláři a pracují na snu svého nadřízeného. Vydej se jinou cestou.

Začni pracovat na svém vlastním snu!

© 2024 MyPlans | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
MyPlans