+420 602 487 687
info@myplans.cz

O nás

Pomáháme lidem podnikatelsky růst již od roku 1996. Vytváříme prostředí ve kterém můžete rozvíjet svůj potenciál. Ukážeme vám, jaké máte možnosti profesního rozvoje včetně funkčního a ověřeného systému práce.

Vize a hodnoty
Know-how
Podnikatelský růst

Naše příběhy

Zapojila jsem se do podnikání na mateřské dovolené. Lákala mě možnost osobního rozvoje a výdělku.
Líbila se mi atmosféra v kanceláři, úžasní lidé, systém práce v MyPlans a až tady jsem pochopila, jak důležité je znát fungování peněz v rodinném rozpočtu. Tady můžu pomáhat ostatním.
Pro mě, jako pro matku na mateřské, bylo nejdůležitější, že se můžu věnovat své rodině, rozhodovat o svém čase a zároveň u toho budovat svoji kariéru.
Když jsem se měla rozhodnout, zda se vrátit do zaměstnání, tak jsem neváhala ani vteřinu, jelikož MyPlans mi zajistilo – čas pro rodinu, pro sebe, kariéru a v neposlední řadě neomezené finanční možnosti.

Obchodní vedoucí Michaela Chlubnová DiS.

Vždy mě lákala možnost zúročit své schopnosti a dovednosti naplno. Využil jsem proto příležitost budovat svou firmu a vytvářet tak dlouhodobá aktiva.
Postupně se mi začalo dařit podnikat s větší efektivitou a tím získávat více času pro rodinný a osobní život. Přidal jsem se k opravdovým profesionálům a stále čerpám z jejich bohatých zkušeností. Osobnostní růst a podnikatelský rozvoj – to je nyní moje cesta, za kterou jsem velmi vděčný.

Obchodní vedoucí Mgr. Michal Karban

Podnikat v MyPlans jsem začal už při studiu, protože mě nikdy nebavily klasické brigády a jako většina studentů VŠ jsem nerad vstával brzy ráno. Náplň práce v MyPlans a možnost pracovat kdy chci mě natolik nadchla, že jsem se do podnikání pustil naplno. Nyní je to již 6 let, co si postupně plním své sny.

Obchodní vedoucí David Bartoška
© 2021 MyPlans | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
MyPlans
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram